Bild av Black & Decker BXMX500E, Handmixer, Svart, Blanda, Knådning, Mixning, Knappar, Handtag, Plast, Rostfritt stål, 500 W
Black & Decker BXMX500E, Handmixer, Svart, Blanda, Knådning, Mixning, Knappar, Handtag, Plast, Rostfritt stål, 500 W
Spara i lista
Recensera produkt
Butik Katalog produktnamn Pris
Relaterade produkter
Bild av Severin HM 3830, Handmixer, Vit, Knådning, Mixning, Knappar, Handtag, Plast, Rostfritt stål
Severin HM 3830, Handmixer, Vit, Knådning, Mixning, Knappar, Handtag, Plast, Rostfritt stål
Severin HM 3830 Håndmixer 400 W Hvid, Sortsku: 3830-000brand: Severinean: 496432000000
Visa mer
Bild av Russell Hobbs 25892-56, Handmixer, Kvartsmetallic, Vispning, Knådning, Mixning, Handtag, 350 W
Russell Hobbs 25892-56, Handmixer, Kvartsmetallic, Vispning, Knådning, Mixning, Handtag, 350 W
Visa mer
Bild av Adler AD 4212, Handmixer, Röd, Vit, Vispning, Blanda, 300 W, Plast, Rostfritt stål
Adler AD 4212, Handmixer, Röd, Vit, Vispning, Blanda, 300 W, Plast, Rostfritt stål